Yetkin İnşaat ve Ticaret A.Ş.


2. ZİNCİR YAĞLAYICILARI

ROCOL CHAIN Serisi; zincir bağlantı noktaları olan pim ve pernolara çok iyi nüfuz edecek şekilde ve çok çeşitli ortamlarda çalışacak şekilde dizayn edilmiş zincir yağlayıcıları serisidir. Ne şekilde tahrik edilmiş olursa olsun, sorunsuz çalışmayı sağlayacak, pahalı durma zamanları ve üretim kaybını ortadan kaldıracak  zincir yağları sunmaktadır.

Teknik bilgisi Malzeme güvenlik bilgisi

CHAIN & DRIVE FLUID 

Şiddetli suya ve korozyona karşı dayanımı mükemmel, su defedici ve düşük damlama özelliği olan zincir ve konveyör yağıdır. Aşırı basınç (EP) katkılarının eşsiz bir karışımını içerir. Yük taşıma kapasitesini geliştirmek, aşınmayı azaltmak için dizayn edilmiştir. Özellikle 0 ile 120°C arasında çalışan, ıslak film yağlaması istenen zincir ve konveyörler için uygundur. Pim ve pernolara mükemmel nüfuz eder.İyi korozyon önleme ve düşük damlama özellikleri ile kapasitesi geliştirilmiş olup ürünü kirletme olasılığı azdır. Çalışma sıcaklığı –15°C ile +180°C’dir.

Teknik bilgisi Malzeme güvenlik bilgisi

CHAIN GUARD HI - LOAD SPRAY 

Konveyör hatlarına ve zincir tahrik sistemlerine tatbik edilen, ağır hizmet zincir yağlayıcı spreydir. MoS2 ihtiva eden, suya dayanıklı ve iyi yük taşıma kapasitesine sahip bir ince film tabakası oluşturur. Zor şartlarda ve ağır yük şartlarında çalışan zincir sistemlerinin yağlanmasında kullanılır. Forklift zincirleri için idealdir. Çalışma sıcaklığı –30°C ile +180°C’dir.

Teknik bilgisi Malzeme güvenlik bilgisi

CHAIN GUARD 230                                                                               

Yüksek ısılarda ağır yüke dayanımlı, uzun ömürlü ıslak film sağlayan ramöz ve konveyör yağlayıcısıdır. Sentetik, Ester bazlı olup, kurutma makinalarında, fırınlarda  ve özellikle ramözlerde 230°C’ ye kadar yüksek ısılarda  çalışan zincir ve konveyörlerin  yağlanmasında kullanılır. Diğer Ester bazlı yağlarla uyumludur. Kayıp Oranı  +200°C’de, 24 saatte, %7

Çalışma sıcaklığı   +10 °C ile +230 °C, kısa süreli 280°C’dir.

Teknik bilgisi Malzeme güvenlik bilgisi

CHAIN GUARD 280                                                                      

İyi yük taşıma kapasitesine sahip olan  Sentetik, Ester bazlı, yüksek ısı zincir yağlayıcısıdır. Yüksek ısılarda ıslak film tabakası teşkil eder. Sürekli veya aralıklı olarak yüksek ısıda çalışan  konveyör zincirleri ve yataklarının yağlanmasında kullanılır. Diğer Ester bazlı yağlarla uyumludur. Kayıp Oranı  +200°C’de, 6 saatte, %1

Çalışma sıcaklığı +10 °C ile +280°C’dir.

Teknik bilgisi Malzeme güvenlik bilgisi

CHAIN GUARD 550                                                                               

Çok yüksek sıcaklıklar için geliştirilmiş, Sentetik, Grafitli zincir yağlayıcısıdır. Çok yüksek sıcaklıklarda ürünün yağlarla kirlenmesinin tolere edilemeyeceği fırın zincirlerinde kullanılabilir. Çalışma sıcaklığı –10°C ile +550°C olup,180°C’nin üstü sıcaklıklarda kuru film ihtiva eder.

Teknik bilgisi Malzeme güvenlik bilgisi

FLO – LINE 500                                                                                      

Zincir konstrüksiyonları, kayıcı zincirler ve zincir pimleri için özel olarak dizayn edilmiş, yüksek sıcaklığa ve yüksek hıza mukavim zincir yağıdır. Otomatik Yağlama sistemleri için uygundur. Yeni Sentetik Ester ile formule edilmiştir. Islak film oluşturarak 250°C gibi yüksek ısılarda uzun süreli yağlayıcılık yapar. Brückner tarafından belirtilen her çeşit zincir yağı ile uyumludur.Çalışma sıcaklığı +10°C ile +250°C’dir.

Teknik bilgisi Malzeme güvenlik bilgisi

Anasayfa   |  Hakkımızda   |  Ürünlerimiz   |  İletişim

 Her hakkı Saklıdır. ©  Yetkin 2006