Hakkımızda

Yetkin A.Ş, 1987 yılından bu yana tüm sanayi sektörleri için özel yağlayıcılar grubunda hizmetini her geçen gün daha da ileriye götürerek sürdürmektedir. Tüm Türkiye genelinde uzman kadrosu ve bayii ağıyla gerek ürünlerin servisi gerekse de teknik destek konusunda sorunsuz ve sınırsız hizmeti ilke olarak edinmiştir. ITW grup bünyesinde ROCOL firmasının ürünleriyle başladığımız bu yolculuğa yine aynı gruba bağlı KRAFFT firmasının ürünlerini de bünyesine ekleyerek hizmet konumuzu daha da geliştirerek uzmanlığımızı da arttırmış bulunmaktayız.

150 yıllık ROCOL firmasının ürünlerini 28 yıldır kesintisiz olarak Türkiye’nin en büyük kuruluşlarına hizmetin dışında konumuz dahilinde teknik danışmanlık hizmetini de sunmaktayız. Yağlayıcılığın ana bilim dalı konusu olan TRIBOLOGY konusunda uzmanlardan aldığımız eğitimler ve 28 yıllık tecrübe sayesinde sadece ürün satmanın dışında Yağ, Makine, Ortam ve Çevre etkilerine göre en uygun ürünü en uygun fiyata sunarak üretim duruşlarının azaltılması, arıza süreleri ve sayısının azaltılması, daha az ürünle daha uzun yağlayıcılık, enerji tasarrufu sağlayarak, stok miktarlarını azaltarak proses uygulamaları ve bakım onarım faaliyetlerini geliştirme açısından her zaman yanınızdayız. Uzman kadromuzun TRIBOLOGY bilgisi dışındaki bakım konusunda TPM (Toplam Verimli Bakım) ve Kestirimci bakım konusunda destek verdiği gibi Fluid managament konusunda da çok ileri düzeydedir.

Şirket politikası olarak en uygun ürünü en uygun fiyata vererek hem müşterilerimizin hem de ülke ekonomisinin kalkınması için bundan sonra da var gücümüzle çalışarak gelişmekte olan teknolojinin takipçisi olacağımıza ve bu gelişmelerden tüm dost ve müşterilerimizi haberdar edeceğimize emin olabilirsiniz.

 

Firma Vizyonumuz

Güvenilir Üstün Performans

Sorun Çözme

Yüksek Kalite

Teknik Yenilik

Mükemmel Teknik ve Satış Sonrası Destek

En kalitelisi en yakınınızda